• Ürün Grupları
    Nuxe Krem
  • Sponsor Ürünler

Nuxe Krem

Nuxe kozmetik alanında dünyanın en önde gelen firmaları arasına girmeyi planlayan atak bir firmadır. Paris’te 1989 yılında kurulmuştur. Bünyesinde çok sayıda doktor çalışmaktadır. Nuxe ürünleri, birçok kişi tarafından kullanılıyor ve çoğu kişinin cilt problemlerine çözümler sunuyor. Kullanan kişiler ürünlerden oldukça memnun.


Yaşlanmayla birlikte görülen metabolizmanın yavaşlaması, ciltteki onarım ve yenilenmeleri de azaltır. Bu durum karşısında Nuxe Krem cildinizi korumaya çalışır. Ciltte sarkmalar, kırışıklıklar ve çizgilenmeler meydana gelir. Stres, sigara kullanımı, dengesiz beslenme, yeterli su tüketmeme, hormonsal bozukluklar, yanlış kullanılan kozmetikler gibi durumlar bu belirtileri hızlandırır. Cildin esnekliği ve elastikiyeti azalır, çizgilenme ve kırışıklıklar oluşur. Birçok marka, genellikle yüz ve göz çevresi kırışıklıklarını gidermek için çeşitli ürünler geliştiriyor. Nuxe, hem yüz hem de boyun ve dekolte bölgesinde dikkat çeken çizgi ve kırışıklıklar için özel bir ürün geliştirdi.

Nuxe Krem Ürünleri

Nuxe Masque Creme Fraiche de Beaute 24 saat Nemlendirici ve Yatıştırıcı Nem Maskesi: Cildinizi nemlendirir ve yatıştırır. Etkili bir koruma sağlar.


Nuxe Creme Fraiche De Beaute Light 24 Saat Nemlendirici ve Yatıştırıcı Bakım Emülsiyonu: Cildinizde görülen renk tonlarını eşitler, cildi besler ve nem dengesi sağlar. Karma ve hassas ciltler için uygundur.


Nuxe Serum Creme Fraiche De Beaute 24 Saat Nemlendirici ve Yatıştırıcı Nem Serumu: Matlaştırır, cildi besler, yoğun bir nemlendirme işlemi gerçekleştirir.


Nuxe Creme Prodigieuse Nuit Nemlendirici Yorgunluk Giderici Gece Kremi: Nuxe'ün yenileyici gece kremi, tüm gece boyunca cildi canlandırır ve nemlendirerek bakımını sağlar. Cildin yenilenmesini sağlar.


Nuxe Creme Prodigieuse Nemlendirici Yorgunluk Giderici Bakım Kremi: Karma ve normal ciltler için önerilen bir üründür.Cildinizde mat bir etki bırakır. Cildinizin nemlenmesini ve yumuşak bir etkiye sahip olmasını sağlar.


Nuxe Nirvanesque Contour Des Yeux İlk Kırışıklık Göz Çevresi Kremi: Göz çevresi bakım kremidir. Cildi sıkılaştırır ve izleri giderici etkide bulunur.


Nuxe Nuxuriance Yeux Et Levres Yaşlanma Karşıtı Göz ve Dudak Kremi: ürün dudak bakımı için formüle edilmiş etkili bir düzenleyici ve koruyucudur.


%20İNDİRİMLİ
Nuxe Reve de Miel Baume des Familles Bakım Kremi
%20İNDİRİMLİ
Nuxe Nuxuriance Yaşlanma Karşıtı Serum
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.