Fortel Erken Gebelik Testi

Fortel Erken Gebelik Testi

Fortel Erken Gebelik Testi

Marka : Fortel
Liste Fiyatı :
22,00 TL
Havale Fiyatı : 21,56 TL
Miktar
99 TL Üzeri Kargo Bedava

Ürünlerimiz ile ilgili bilgi almak için bizi arayın!

444 1 401 0(312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
Fortel Erken Gebelik Testi

 

Gün içinde hissettiğiniz yorgunluğu ve bozulan moralinizi düzeltmeniz için kaçamak ilişkilere girmeniz gerekebilir. Bu gibi riskli durumlarda ya da evinize neşe kaynağı olarak bir bebek beklediğinizde size en doğru sonuçları veren bir Fortel Erken Gebelik Testi İhtiyacınız olacak.

 

 

  Fortel Erken Gebelik Testi Özellikleri

 

Bunun yanında geç bu duruma erken hazırlanmak istemeniz doğal olacaktır. Her olayda olduğu gibi bu olayda da erken tespit önemlidir. Adet gününüzü tam zamanına kadar beklemenize gerek olmadan Fortel Erken Gebelik Testi sayesinde %2599,9 doğruluk oranıyla öğrenebilirsiniz. Adet gününüze yaklaşık bir hafta kala kullanırsanız kesin sonucu öğrenebilirsiniz. Fortel Erken Gebelik Testi nasıl çalıştığına gelirsek eğer, ilişkinizden sonra hormon seviyeleri değişecektir. Sadece 3 gün sonra bu değişimler fark edilecek duruma gelebilir. Fortel Erken Gebelik Testi yüksek hassasiyete sahip olup erkenden bunu tespit etmenizi sağlar.

 

 

  Fortel Erken Gebelik Testi Kullanımı

 

Fortel Erken Gebelik Testi nasıl kullanacağınıza gelirsek plastik kapağı çıkarıp emici kısmınızı direk idrarınıza tutup iyice ıslanınca C ve T bölmelerinde de çizgi oluşuyorsa hamilesiniz. T yani test bölgesinde çizgi çıkmadığı sürece olan durumlarda hamile değilsiniz.
 


 

BENZER ÜRÜNLER
TAVSİYE ÜRÜNLER
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.